» Antenos »Antena Charčenko už nuotolinį DVB-T2 priėmimą

DVB-T2 ilgo nuotolio antena


Sveikinu visus, kurie neabejingi techniniams ir ne tik rankdarbiai.

Noriu atkreipti jūsų dėmesį į antenos, skirtos nuotoliniam skaitmeninio transliavimo priėmimui, variantą. Aišku, mano gaminyje nėra nieko iš esmės naujo, bet galbūt kažkam naudinga idėja sujungti stiprintuvą su antena. „Charčenko“ antena pirmiausia traukia dėl lengvai pagaminamo, gero pakartojamumo, pakankamo plačiajuosčio ryšio, tinkamo stiprinimo (nurodytas iki 9dB su atšvaitu, bet aš vis dar neturiu ko išmatuoti) mažais matmenimis. Mano manymu, jis veikia geriau nei pažįstamas „džiovintuvas“.

Taigi, apie priežastis, paskatinusias norą sukurti šį kūrinį. Mūsų mieste, be abejo, yra bokštas, su kuriuo transliuoja pirmąjį „skaičių“ multipleksą ir žadu įtraukti antrąjį (jau dvejus metus), bet aš noriu čia ir dabar, kaip ir daugelis. Kaimyniniame mieste antrasis paketas jau seniai įtrauktas, tačiau, žinoma, jis nepriimamas nei prie vidinės antenos, nei iš išorės, be stiprintuvo. Turėjau tokią anteną sode, neseniai ją atidaviau kaimynei mainais už medžiagą, todėl buvo galima parodyti, kaip tai darau.

Produkcijai nereikia labai trūkstamų medžiagų, net jei viskas išeina pigiau nei gamykloje, jau nekalbant apie super reklamuojamas pažadą gauti 80 (?) Kanalų (yra keletas, aš skaičiau apie šią apgaulę).

Medžiagos:
1. Kabelio ilgis 4x16mm² - 1,5m.
2. SIP vielos gabalas - 1,5–2m.
3. 1-1,5 mm storio lakštinis aliuminis. 60x200mm. (Aš supjaustiau iš senos keptuvės)
4. Antenos stiprintuvas iš „džiovintuvo“.
5. Spaustukai, skirti antenai pritvirtinti prie stiebo.
6. Silikono sandariklis
7. Ir, žinoma, laidas ir kištukas.
8. Maža litavimo dėžutė.
9. M5 varžtai (įleidžiama galva) su veržlėmis ir poveržlėmis - 2 vnt.

Įrankiai:
1. Hacksaw
2. Metalinės žirklės
3. Gręžtuvas (naudojau rankinį)
4. Gręžtuvai 1,5 ir 5mm.
5. Įrašykite asmeninę ar paprastąją bylą.

Visų pirma, mes skaičiuojame savo anteną. Ypač nesivargindamas, paėmiau duomenis apie mane dominančius dažnius. Mano mieste tai yra 602 MHz (37 kanalas) pirmasis paketas ir 770 MHz (58 kanalas) žadėtas antras. Mane domina kaimynų -546 MHz (30 kanalų), pirmojo ir 498 MHz (24 kanalų) antrųjų multiplekserių duomenys, todėl padarysiu jiems anteną. Gauti dažniai, tiksliau, vidutinis dažnis, buvo pakeisti į internetinę skaičiuoklę ir gauti reikiamus dydžius.

Kitame etape mes paruošime medžiagą - nuimkite laidą

ir SIP už pliką laidą.

Iš senos keptuvės ištraukiame lakštinio aliuminio gabalėlį.

Iš kabelio šerdies 16 mm² (ø5,1 mm) replėmis sulenkiame „aštuonias“ antenas.

Padarome G8 sankryžos sutapimą, pusę skersmens šlifuodami failu.

Prijungimo taškai yra gręžiami ø 1,5 mm kniedėms.

Kniedžiame prie aliuminio kabelių juostų, kurių plotis 7 mm, ilgis 50 (su paraštėmis), sankryžos.

Juostas sulenkiame taip, kad stiprintuvą prie jų pritvirtintume varžtais.

Juostelėse gręžiame ø5 mm skyles varžtams, kurie pritvirtina stiprintuvą, grubiai tariant, vietoje, naudodami patį stiprintuvą kaip šabloną, išlaikydami 10 mm atstumą (arba kas yra apskaičiuojamas) tarp plokštelių. 7 mm skersmens skylės įleidžiamos į dugną (įsukamos varžto galvutės skersmuo).

Kitą žingsnį pavadinčiau pasityčiojimu iš stiprintuvo.

Šios konstrukcijos stiprintuvas nėra prabanga, bet priemonė silpnu signalu per kabelį, kuriuo jis susilpnėtų per pirmąjį metrą, nukreipti į imtuvą.

Kadangi jis matmenų atžvilgiu netilpo į jungiamąją dėžę ir jį reikėjo įstatyti, jo kraštai ir standartinis kabelio tvirtinimas buvo tiesiog barbariški - metalinės žirklės - supjaustytos reikiamo dydžio, o lentos centre buvo išgręžta skylė savisriegio varžtui. Atliekant šią operaciją nepaveikti gyvybiniai stiprintuvo organai.

Antenos atšvaitas taip pat pagamintas pagal internetinius skaičiavimus. Rėmai yra sulenkti iš tos pačios laido šerdies, kaip ir antena. Didelis rėmas yra išlenktas pagal atšvaito projektinius matmenis, o mažasis skirtas pritvirtinti anteną prie stiebo, antenos lakšto laikiklius (metalinius izoliatorius) ir, beje, padidinti grotelių tvirtumą.

Rėmai yra tarpusavyje sujungti aliuminio juostele, po to suspaudžiami replėmis.

Mes gauname tokią konstrukciją:

Grotelės pagamintos iš vienkartinių SIP laidų, pakaitomis apvyniojančių ilgąsias rėmų puses 10 mm žingsniu.

Norint išlaikyti grotelių žingsnį ir dydį (priveržti smėlio laikrodžio atšvaito šonus), aš rekomenduoju padaryti šabloną iš 10 mm bėgelio, pjaudamas jame rėmų dydžio išpjovas. Per tam tikrą stebuklą aš saugojau seną šabloną (dvejus metus tarnavo kaip komodos pamušalas), todėl aš nedemonstruoju, kaip jį pasigaminti, ir todėl jis yra aiškus.

Dėl to atšvaitas atrodo taip:

Primena šaldytuvo groteles.
Apskritai, žinoma, galite išsiversti be atšvaito, tačiau mano atveju reikėjo ne tik padidinti tolimosios stoties signalą, bet ir susilpninti artimojo signalą, nors papildomas stiprinimas (mano manymu, neteisinga antenos išraiška, krypties koeficientas yra teisingesnis) nepakenktų.

Antenos ir reflektoriaus jungtis pagaminta iš aliuminio laikiklių („metalinių izoliatorių“).

Visos vientisos jungtys yra pagamintos iš kniedžių, pagamintų iš vienos SIP šerdies.

Nukritimo laidas, jei nėra (visas perteklius jau buvo nupjautas ir užplombuotas) standartinio laikiklio, yra tiesiog užlydomas prie stiprintuvo plokštės.

Toliau paslėpiame stiprintuvą jungiamojoje dėžutėje ir dėl atšiaurių oro sąlygų visas jungtis ir skylutes padengiame silikono sandarikliu.

Mes pritvirtiname antenos lakštą per laikiklius prie reflektoriaus ir gauname gatavą produktą:

Parodyti diegimą ir azimuto derinimą nėra prasmės, imtuvų nustatymų meniu parodysiu savo judesių rezultatą:
Visų pirma, turite įjungti antenos maitinimą, nes imtuvas turi tokią funkciją.

Nustatymų meniu mes einame rankiniu būdu ieškoti kanalų, nustatome mums reikalingą kanalą ir žemesnėje skalėje (signalo kokybė) nustatome anteną azimute. Leiskite jums priminti, kad man reikia 24-ojo ir 30-ojo kanalų.


Dievas pats liepė patikrinti mūsų bokšto signalą:

Dabar įjungiame automatinę imtuvo paiešką ir žiūrime, kokias programas jis sužavės:
Iš pradžių jis pagavo mane antrą tolimojo bokšto multipleksą, būtent tai ir buvo viskas.

Šie du paketai yra beveik vienodi, jie skiriasi tik naujienų programomis skirtingose ​​srityse.

Dėl to turime 30 kanalų, iš kurių 10 pakartojami.

Taip, pamiršau pamiršti nurodyti atstumus iki siųstuvų.Jei patikėsite informacija iš interaktyvaus žemėlapio „TsETV“, tada į tolimą tiesią liniją 21 km., O iki mūsų tik 4 km. Aukščio kampas tarp jų yra 74 °.

Gaminant anteną nė vienas stiprintuvas nebuvo sunkiai sužeistas.
8.6
9
8.8

Pridėti komentarą

    • šypsotisšypsosixaxagerainežiniaYahoonea
      viršininkassubraižytikvailystaiptaip-taipagresyvusslapta
      atsiprašaušoktišokis2šokis3atleiskpadėtigėrimai
      sustotidraugaigeraigerašvilpukassupyktiliežuvis
      rūkytiplojimaiklastingaspareikštiniokojantisdon-t_mentionatsisiųsti
      šilumanedrąsusjuoktis1mdasusitikimasmoskingneigiamas
      not_ipopkornasnubaustiskaitytigąsdintigąsdinapaieška
      gundytiačiūtaito_clueumnikūmussusitarti
      blogaibičiųjuoda akisblum3skaistalaipasigirtinuobodulys
      cenzūruotamalonumasslapta2grasintipergalėju„sun_bespectacled“
      šoktipagarbalolišlenktaslaukiamekrutojusya_za
      ya_dobryipagalbininkasne_huliganne_othodifludisuždraustiarti
38 komentarai
Autorius
Kuo įdomu, ar kaltas Vieningas valstybinis egzaminas, jei prietaisų ir antenų įvairovė neperžengia mokyklos ugdymo programos, ypač kai buvau moksleivis apie tokį žvėrį kaip „Vieningas valstybinis egzaminas“? Sužinojau, kad tai zigzago antena iš žurnalo „Radijas“ straipsnio „Paprasta antena ir DMV keitiklis“, ir aš neturėjau jokios priežasties ir nepasitikėjimo gerbiamo leidinio redaktoriais. Kalbant apie įvestą triukšmą, papildomi 3–5 dB „skaitmenims“ nesvarbūs, televizoriaus nustatymuose yra dvi skalės: signalo stiprumas ir kokybė, taigi po 50% signalo stiprumo vaizdo ir garso kokybės skirtumas nėra pastebimas. Panašu, kad jūs tikrai „ne tema“ „numeriai“.
Sprendžiant iš jūsų komentaro, jūs turite blogą supratimą apie skirtumą tarp analoginės ir skaitmeninės TV, ir jei triukšmas yra kritiškas buvusiems kaip bangos ir sniegas, tada signalo stiprumas yra svarbus pastariesiems, ADC pati išfiltruos triukšmą. Taip galima palyginti garsą iš gramofono įrašo ir kompaktinio disko įbrėžimų.
Jausti
Taip, kaltas egzaminas. Jūsų stiprintuvas stengiasi sustiprinti triukšmą. Dviejų lygiagrečiai sujungtų rėmų 120/2 = 60ohm varža be atšvaito bus mažesnė. Paprastai jis veiks tiek 75, tiek 50 omų kabeliu. Antena Charčenko - tam tikros kilpos antenos iki zigzago antenų, ji yra per tolima, nes SSRS netinkamai klasifikuoja kilpų antenas. Teisingai prijunkite stiprintuvus, tokius kaip SWA, per perdarytą balansavimo SHPTU keitimo matavimą santykiu 1: 1. Pvz., Http://vk6ysf.com/balun_1-1.htm. Ir viskas bus nuostabu.
Autorius
Čia jau rašiau apie skirtumą tarp įsigytų ir amatininkų antenų, dar kartą pakartosiu prasmę: viską galite nusipirkti, pasidaryti įdomiau sau.
21 km, ar tai tolimųjų reisų registracija? Šalyje yra įsigytas periodinis žurnalo su 555 stiprintuvu. 62 km, 3 metai, skundų nėra. Be to, jis stovi po skalūno stogu, kad iš gatvės ir antenos nematytų. Charčenka taip ir padarė, nepatiko. Su tuo pačiu stiprintuvu jis veikia blogiau.
Biquadratas yra kilpinė antena su kvadratiniu atšvaitu. Čia yra zigzago antena
Aš jau čia atkreipiau dėmesį, tai nenaudinga! šypsotis
Biquadratas yra kilpinė antena su kvadratiniu atšvaitu. Čia yra zigzago antena.
Tokias antenas gaminu jau nuo skaitmeninės televizijos atsiradimo. Iš pradžių aš dariau dvigubai (4 kvadratus) su stiprintuvu, po to, kaip su tavimi, su stiprintuvu. Dabar tai tik du 4-6 mm ilgio, 50 cm ilgio, kvadratinės arba apvalios vielos gabalai ir pussukis laidas. Turėdamas nestabilų signalą, pridedu atšvaitą metalinės plokštės ar tinklelio pavidalu, 15-20 procentų išsikišusį už aktyviosios drobės 7-9 cm atstumu. Stiprintuvas (mano nuomone) sumažina dažnius, įveda iškraipymus, be to, statinis (ne tik perkūnijos metu) jį išmuša gana dažnai. Keletas žodžių apie antenos derinimą. Mūsų regione pirmasis multipleksas - 24 kanalai, antrasis - 57 kanalai! Koks nustatymas !!! Juokinga, kai žmonės perka bangos kanalą, visą jo orumą tiksliai suderindami su rezonansiniu dažniu. Tai buvo tiesa, kai buvo 2 televizijos kanalai.
Autorius
Žinoma, galite lituoti, bet norėjau parodyti, kaip viskas pagaminta iš improvizuotų medžiagų, kad galėčiau tai pakartoti. Tačiau ne visi ras litavimo ir aliuminio srautus ir net pamanys, kad be litavimo jis neveiks.
Gerai padaryta! Aš visas aliuminio jungtis suvirinčiau su aliuminio lydmetaliu.
Bijau, kad tau tai gali nepatikti
kas nori, tas paskambins

Dėl terminų teisingumo čia (ir ne tik čia) sugadinta daugybė egzempliorių! šypsotis
Citata: Korolevas
"nulio potencialo taškas"!

Arba spurgos skylė. . kas nori, tą ir vadins. Pats bagelis yra nubrėžtas „nulis“, o jo vidurys yra „nulio potencialo taškas“. .
VISADA būkite nulis
Tiesą sakant, jei mes kalbame apie antenas, tada ne "nulis", o "nulio potencialo taškas"! šypsotis
Tuose taškuose, kur autorius sujungs anteną su atšvaitu - VISADA bus „nulis“ - ir visiškai pav., Nei norint sujungti - su dielektriku ar laidininku. Tai galima pamatyti plika akimi - kvadratu, viename kampe „maksimaliu“ - ten, kur yra prijungtas laidas, ir per įstrižainę turi būti „nulis“ - tai yra fffso. .
Autorius
Visiškai nepaveiktas, daugiau informacijos rasite čia:

Norint suformuoti antenos modelį, būtina, kad jos elementai būtų išdėstyti fazėmis ir atstumu vienas nuo kito tam tikrais atstumais. Be to, įprastų vibratorių matricų, kuriose aktyvus kiekvienas į matricą įeinantis vibratorius, metu kyla sunkumų derinant su tiektuvu, ypač tam tikrame dažnių diapazone.

Zigzago audinys dėl savo dizaino ypatumo turi vieną taškų porą (a - a), prie kurių tiektuvas tiesiogiai prijungtas.

Taškuose (n - n) nėra antenos lapo laidininkų plyšimo, todėl visada yra srovės antindas (atitinkamai nulinė įtampa), nepriklausomai nuo bangos ilgio. Ši aplinkybė leidžia atsisakyti specialaus balansavimo įtaiso, kai jis maitinamas bendraašiu kabeliu (kabelis yra nukreiptas per nulinio potencialo tašką) ir padaro antenos juostą išdėstytą tam tikru atstumu, nes laidininkų pusiau bangos sekcijos taškų (n - n) srityje visada turi tą pačią srovės kryptį, tai yra, yra ta pačia kryptimi. fazė. [/ citata] Be to, ketvirtinės bangos ilgio linijos segmentas turi bangos varžą, artimą begalybei.
Khatul Madan "Antena prie reflektoriaus jungiama iš aliuminio laikiklių (" metalinių izoliatorių ")."
Kodėl ne plastikiniai, ar tai daro įtaką priėmimo kokybei?
Autorius
O ar lenkų matuoklyje neverta to paties stiprintuvo? Dabar palyginkite gamyklinių ir naminių antenų matmenis ir kainą. Žinoma, jūs galite nusipirkti visko, kaip sakydavo Rokfeleris, - kad jūs negalite nusipirkti už pinigus, galite nusipirkti už didelius pinigus, bet tai ne apie tai, aš iš tikrųjų darau savo amatus, kad mano smegenys neplauktų riebalais, nors aš visa tai galiu sau leisti. nusipirkti ar nurodyti padaryti.
Paprastas lenkų dešimtainis - tai paprastas kinų dešimtainis, o indiškas ir „Zeisk“ ir net „šveicariškas“ - siūlau atkreipti dėmesį į kainą. Opuse aprašyta antena yra pagaminta iš „šūdo“, todėl yra praktiškai laisva. Tegyvuoja vietinis gamintojas, be to - „savarankiškai dirbantis asmuo“ !!!! Ar kada susimąstėte - kodėl įprastą „drugelį“, aprašytą opuse, negamina didžiosios įmonės ir jo praktiškai nėra rinkoje? - jo kaina. Tai, savikaina, masinėje gamyboje yra beveik lygi nuliui. Kas nėra naudinga dideliems „žaidėjams“. .
21 km laimikis ir paprastas lenkiškas dešimtainis ženklas
Citata: Oldmanas
pagrindinį stiprinimą suteikia pats stiprintuvas,
Stiprintuvas daugiausia skirtas kompensuoti laidų nuostolius, priėmimo kokybė naudojant tinkamą anteną beveik nepriklauso.
Autorius
„Bangos kanalas“ yra per daug kaprizinga antena, padidėjus režisierių skaičiui, sąranka tampa sudėtingesnė, be to, siauros juostos. Jei norime pagaminti labai kryptinę anteną, ji turi periodiškumą, praktiškai nėra prastesnė už „bangos kanalą“.
Šio tipo antenai, kuri vadinama skubotai, pagrindinį stiprinimą suteikia pats stiprintuvas, kurį reikia pasirinkti per diapazoną, o ilgalaikiam priėmimui reikia antenos, tokios kaip bangos kanalas!
Autorius
kad ir kas būtų pasakytas, toliau nei 25 km nuo vieno iš jų jis neveikia
Taip yra tuo atveju, jei toje pačioje eilutėje. O jei gyvenvietė yra (santykinio) lygiakraščio trikampio centre?
Citata: Khatul Madan
Pažvelkite į Tverės regiono centrinio šildymo tinklo žemėlapį, ten tikrai yra „meškos kampai“, kur 40-50km iki bokštų.

Nepainiokite - 40–50 km atstumas tarp bokštų ir kad ir kas būtų pasakyta - toliau nei 25 km nuo vieno iš jų niekaip negalite nuvažiuoti, nebent jūs einate į kosmosą. Atsitraukdami nuo vieno, artėjame prie kito. .Ir 2018 m. Pabaigoje jie turėtų uždirbti visus pinigus - televizijos žmonės vis dar turi laiko, o ne visi bokštai vis dar veikia.
Autorius
. Maskvoje antena su skaitiklio kabeliu puikiai veikia 6-ame aukšte, 15 km iki Ostankino,
Apie Maskvą ir regioną net nekalbama, yra tik Ostankino blokavimas 50 km spinduliu. esant galimam priėmimui „ant nagų“ ir net pačiame mieste pakaks vien atspindėtų signalų.
Geriau sumažinti laido ilgį, nei įdėti stiprintuvą.
Teisingai, radijo mėgėjai turi posakį „Geriausias stiprintuvas yra antena“, nes taip pat teisinga, kad signalas silpnėja, tuo stipresnis yra dažnis. Ir taip pat teisinga, kad priėmimo sąlygos priklauso nuo reljefo ir kartais pakanka pakelti anteną 3 –4 metrai, kad būtų užtikrintas pasitikėjimas savimi.
Bokštų tinklas yra toks, kad centrinėje Rusijoje iki bokšto yra ne daugiau kaip 20 km, o visų bokštų siųstuvo galia siekia 10 kW - tokiu būdu patikimas numerių priėmimas per drugelio anteną yra garantuojamas beveik visur, net ten, kur niekada nebuvo gautas analoginis UHF signalas. .
Pažvelkite į DTEC žemėlapį Tverės regione, ten tikrai yra „meškos kampų“, kur iki bokštų yra 40–50 km.
Tokią anteną jis pagamino seniai ir šiek tiek eksperimentavo. Paaiškėjo, kad skaitmeniniai kanalai yra labai jautrūs kritimo laido ilgiui. Pailgėjus daugiau nei 3 metrais, skaitmeninis signalas visiškai išnyksta, tačiau priimamas analoginis signalas. Todėl pasidalinu savo rezultatais. Anteną dedu prie televizoriaus - matmenys taip pat leidžia laido ilgį būti šiek tiek mažesnį nei metras, azimuto reguliavimas - antena prijungiama kaip normalus UHF prie atitinkamo televizoriaus lizdo ir suderinamas atitinkamas (artimiausio dažnio) analoginis kanalas. Tada tiesiog pereikite prie „skaičiaus“ ir įjunkite automatinį derinimą. Manau, kad geriau sumažinti laido ilgį, nei įdiegti stiprintuvą. Maskvoje antena su skaitiklio kabeliu puikiai veikia 6-ame aukšte, 15 km iki Ostankino, bokštas uždarytas šalia 9 prie dachos, esančios 60 km nuo Maskvos, ji taip pat priima vietinius bokštus ir net Ostankino. Netgi Okos užtvankoje, „meškos kampe“ - kaip sako Paustovskis - šis Prioksky rezervas, esantis 300 km į rytus nuo Maskvos, puikiai veikia be atšvaitų ir stiprintuvų. tokių, kad Rusijos centrinėje dalyje daugiau nei 2 0 km iki bokšto neatsitiks, o visų bokštų siųstuvo galia siekia 10 kW - taigi, patikimas skaičių priėmimas per drugelio anteną garantuojamas beveik visur, net ten, kur niekada nebuvo gautas analoginis UHF signalas.
Aš turiu iki 50 km iki vieno galingo siųstuvo, bet matomoje vietoje, o iki kito (vietinio) 8 km, bet uždaryto pastatais ir reljefu.
Kampas yra apie 90 laipsnių. Ir kanalai (dažniai) yra vienas.Aš einu į tolimąjį, bet saulėtekio metu registracija pradeda nesisekti, tada viskas normalizuojasi
„Bi-Loop“ antena su SWA stiprintuvu.
Citata: Khatul Madan
Figūrą sunku nustatyti akimi - signalas yra arba nėra.

Kanalo nustatymuose galite pamatyti, ar televizorius tai leidžia.
Bent jau apipurkškite lentą. ir kabelių kraštai. Tada užsandarinkite - neužsandarinkite, o kabelis „siurbia“ drėgmę
Kabelio kraštai taip pat turi būti lakuoti.
IMHO.
Autorius
Aš jau pasidariau šią anteną „virš viršaus“, net atšvaito šablonas liko, prieš tai aš bandžiau iš viso pašalinti transformatorių ir nustatyti RG-6 laidą - nemačiau skirtumo. Figūrą sunku nustatyti akimi - signalas yra arba nėra. Galbūt didesniais atstumais tai svarbu. Aš paprastai turiu 50 omų laidą, kurio ilgis yra 8 m, tačiau jau išbandęs, nepaisant visų nuostolių, kuriuos jis veikia, aš tiesiog nutylėjau šį „staktą“, manydamas, kad 50 omų kabelis nėra labai dažnas.
Pageidautina, kad būtų kabelis RK-75. Ir jūs galite jį išvesti tiesiai už dėžutės už strypų (atšvaito).
Taikomajame stiprintuve (SWA-555) yra transas su įvesties įvestimi. 300 omų. Todėl pageidautina, kad antenos dizainas būtų maždaug 300 omų. Nors, žinoma, galingas stiprintuvas „pasisuks“ - jis sustiprės ir nėra suderintas iki galo.
Geras darbas, protingas aprašymas, neklausinėsiu apie laidą!
Autorius
Beje, beveik visi silikono vamzdeliai dingo, bet kokiu atveju atidarytas išdžius.
Autorius
Taigi pagaliau įpyliau į silikoną tik patikrinęs. Nuotraukoje tik parodyta, ką reikia padaryti.
Kietėjant epoksidinė danga gali nuplėšti bet kurią dalį. Bet ką aš iš tikrųjų daryčiau kitaip, tai sukonfigūruoti prieš tai sandarinimas, o ne po.
Autorius
To nebuvo po ranka, o tada epoksidinė danga buvo per skysta, tada visą litavimą reiktų padengti plastilinu. Na, aš įdėjau ten sandariklį iš visos širdies, todėl dizainas jau yra neatsiejamas.
Puikus biquadrat pasirodymas. Vienintelis dalykas, kurį daryčiau, - visą plokštę užlieti epoksidine danga.

Mes patariame perskaityti:

Perduokite jį išmaniajam telefonui ...